Loading

Kurumsal SEO Danışmanlığı & Takibi Hizmeti

SEO DANIŞMANLIĞI

Kurumsal müşterilerimize SEO Danışmanlığı ve takibi hizmeti vererek web sitelerinin istenilen anahtar kelimeler ile Google arama sonuçlarında yükselmelerini sağlıyoruz.

SEO Danışmalığı uzun süreli, sabır gerektiren ve tecrübe isteyen bir hizmet alanıdır. Başarı kısa sürede asla gelmez, gelse bile uzun sürmez! Bu sebeple uzun süreli SEO çalışmalar dikkatli ve titizlikle yürütülmelidir.

SEO Danışmanlığı kapsamında; web sitenizin tasarım ve kod alt yapısının SEO uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor ve size bu konudaki eksiklerinizi bildiriyoruz. Anahtar kelime ve rakip analizi yaprak ihtiyaç analizi çıkartıyoruz. Bu ihtiyaç analizi ve hedef kitlenizi de düşünerek bir yol haritası çiziyoruz. Web sitenize düzenli olarak SEO uyumlu içerik üretimi, doğru link inşaası, sosyal medya desteği ve Google sırlama takibi ile ziyaretçi sayısının artması kaçınılmazdır. Bu sürecin tamamını da kurumsal müşterilerimize aylık rapor olarak sunuyoruz.

Firmanıza SEO Danışmanlığı yapacak SEO Uzmanı‘nın bu alanda bilgili, tecrübeli ve öngörülü olması çok önemlidir. 2006 yılından bugüne kadar İzmir SEO sektöründe neredeyse bu tecrübeye sahip tek isim olan Mümin DENİZSEO İzmir denince akla gelen ilk kişidir.

Mümin DENİZ İzmir’de yıllardır SEO hizmeti verdiği kurumsal firmaların referansları ve 2014 yılında Fikir360 ortaklığında düzenlediği, Türkiye’nin en büyük katılımlı ilk ücretsiz SEO Konferansı İzmir ile adını duyurmuştur.

Mümin DENİZ 2016 yılından itibaren, SEO Eğitimleri ile yıllardır edindiği  bilgisini, tecrübesini ve sonuç odaklı doğru, güncel bilgileri kursiyerleri ile paylaşmaya karar vermiştir.